SOPHOS|سوفوس

 


شرکت سوفوس در سال 1985 با تولید محصولات آنتی ویروس و رمزنگاری شروع به کار نمود و در حال حاضر 100 میلیون کاربر در بیش از 150 کشور دارد و بیش از 100 هزار کسب و کار از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند. رویکرد امنیتی این شرکت روی ساده سازی و یکپارچه سازی راه کارهای امنیت شبکه متمرکز است و از راه کارهای آن می‌توان جهت امن سازی تمام نقاط شبکه از نقاط پایانی (شامل لپ تاپ‌ها تا دسکتاپ و سرورهای مجازی) تا ترافیک‌های وب و ایمیل و همچنین دستگاه‌های سیار استفاده نمود.

 سوفوس اولین و تنها فایروالی است که از تکنولوژی ابداعی  خود با نام    Heartbeat   برای یکپارچه سازی و هماهنگی امنیت نقاط پایانی با فایروال بهره می‌گیرد . با این قابلیت فایروال در کوتاه‌ترین زمان از تهدیدات و حملات پیچیده‌ای که روی سیستم کاربران  شناسایی می‌شود آگاه شده و به صورت خودکار  اقدام دفاعی لازم را انجام می‌دهد.

  SOPHOS
سادگی فوق‌العاده

کار کردن با UTM سوفوس بسیار ساده است. رابط کاربری با این دید که کاربران باید به راحتی از آن استفاده کنند طراحی شده است. این رابط به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت شبکه و کاربران خود را تحت محافظت قرار دهید. همچنین کلیه امور روزانه‌ی مدیریتی به راحتی قابل انجام است. مدیران شبکه به سرعت کار  با این محیط را فرا گرفته و غالبا کار با آن را جزو شیرین‌ترین تجربیات خود در استفاده از محصولات امنیتی عنوان می‌کنند.

UTMها بسیار فرای فایروال‌ها، امکانات امنیتی در اختیار شما قرار می‌دهند. پس مقایسه این دستگاه‌ها با فایروال کاری اشتباه است.

 

 

 

 

SOPHOSبه سرعت برق

سوفوس برای ارائه یک عملکرد فوق‌العاده طراحی شده است. استفاده از پردازنده‌های قدرتمند اینتل، استفاده از هاردهای SSD و حافظه‌های پرسرعت باعث شده تا شاهد یک دستگاه قوی و قدرتمند و البته سریع باشیم. عکس روبرو، تست سرعت یوتی‌ام‌های سوفوس با سایر برندها از جمله فورتی‌گیت وسونیک وال را نمایش می‌دهد.

 

 


همه چیز یکجا

با تهیه یو تی ام سوفوس شما تمامی امکانات امنیتی را یکجا خواهید داشت. در واقع بدون نیاز به خرید دستگاه سخت‌افزاری دیگرو بدون هزینه اضافی همه‌ی امکانات را به صورت یکپارچه و در یک دستگاه تهیه نموده‌اید. امکاناتی که سوفوس به شما ارائه می‌دهد:

 

گزارشات جامع

با یک نگاه از کل وضعیت شبکه آگاه شوید. یک سیستم گزارش ساز داخلی و قدرتمند و بدون نیاز به هرگونه تجهیز جانبی، وظیفه ارائه گزارش وضعیت کامل شبکه و فعالیت‌های کاربران شما را فراهم می‌آورد. در Sophos شما می‌توانید بیش از 1000گزارش متنوع تهیه و به صورتهای لیست، نمودار و چارت مشاهده و دانلود کنید. رخدادهای ثبت‌شده و جستجوگر قوی آن، به شما اجازه کنکاش سریع در هزاران هزار رخداد مختلف را داده و یافتن و رفع مشکلات احتمالی را بسیار ساده می‌نماید. همچنین می‌توانید گزارشات خلاصه را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه در اینباکس ایمیل خود دریافت کنید.