با ظهور روزانه به طور متوسط حدود 125،000 برنامه مخرب جدید در فضای سایبری دیگر تکیه بر مخزن ویروس به عنوان یک پایگاه داده جهت شناسایی آنها برای حفاظت از رایانه ها کافی نخواهد بود. محصول “Kaspersky Endpoint Security for Business Core” با بهره گیری ار فناوری های مختلف از جمله مخزن ویروس، هوش مصنوعی، تکنولوژی ابری و لایه های امنیتی متعدد امنیت جامع و یکپارچه ای را برای شبکه های رایانه ای فراهم می نماید.

 

با گسترش استفاده از ابزارهای جانبی مانند تلفن های همراه،

بسیاری از شرکت ها تمایل به ایجاد فضای امنی برای اینگونه دستگاههای موجود در شبکه خود را دارند. لابراتوار کاسپرسکی با ارائه ضد ویروس قدرتمند خود در محصول “Kaspersky Endpoint Security for Business Select” علاوه بر ایستگاههای محلی از فایل سرورها و دستگاههای موبایل موجود در شبکه در مقابل انواع بدافزارها و کدهای مخرب محافظت به عمل می آورد.

از آنجا که بدافزارها و کدهای مخرب هر روز در حال پیچیده شدن و استفاده از روشهای جدید برای حمله به شبکه های رایانه ای می باشند دیگر روشهای حفاظتی سنتی در مقابل آنها کارایی لازم را نداشته و نیاز به فنآوری های نوینی جهت ایجاد یک بستر امن برای شبکه می باشد. محصول شبکه ای لابراتوار کاسپرسکی با عنوان “Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced” با ارائه تکنولوژی های شناسایی جدید، قابلیت دریافت بسته های امنیتی سیستم عامل و ابزار مدیریت پیشرفته خود به عنوان محصولی کارآمد جهت حفاظت از شبکه ها در مقابل انواع آلودگی های موجود در فضای سایبری معرفی گردیده است.

banner_select

شبکه هایی که خواهان حفاظت از تک تک رایانه ها و سرورهای خود بطور کامل و یکپارچه می باشند می توانند از کاملترین محصول شبکه ای لابراتوار کاسپرسکی تحت عنوان “Kaspersky Endpoint for Business Total” استفاده نمایند. این محصول علاوه بر حفاظت از ایستگاه های محلی، فایل سرورها و گوشی های تلفن همراه و ارائه ابرازهای مدیریتی و رمزنگاری قدرتمند قادر به حفاظت از سرورهای اینترنت، سرورهای پست الکترونیک و سرورهای اشتراکی نیز می باشند.

Screen-Shot-2013-03-19-at-4.20.29-PM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امنیت در ادارات کوچک

ما به منظور حفاظت از رايانه هاي موجود در دفاتر و شرکتهاي کوچک در مقابل طيف وسيعي از آلودگي ها راهکارها و محصولات ويژه اي را ارئه نموده ايم.
اين محصولات بدليل نصب و کاربري آسان، عدم نياز به پانل مديريتي پيچيده و تنظيمات پيش فرض کامل موجب مي گردد تا شما بدون هيچگونه نگراني در خصوص امنيت اطلاعات شبکه، همه تمرکز خود را روي فعاليتهايتان معطوف نماييد.
محصول “Kaspersky Small Office Security”
راهکارهايي که همراه با رشد سازمان شما قابليت توسعه‌پذيري ندارند و يا کار کردن با آنها زمان و مهارت بيش از اندازه‌اي را مي‌طلبد.
Kaspersky Small Office Security تنها راهکار نرم‌افزاري است که به‌طور ويژه براي کسب و کارهاي کوچک طراحي شده است. اين محصول با بهره‌مندي از ابزار آنتي بدافزار پيشرفته و ديگر فناوري‌هاي امنيتي کسپرسکي از دارايي‌هاي حساس و ارزشمندي چون سرمايه، هويت، اعتبار کسب و کار و اطلاعات محرمانه مشتريان شما محافظت مي‌کند.
سهولت کار با KSOS آن را به راهکار امنيتي ايده‌آلي براي کسب و کارهاي کوچک تبديل مي‌کند. به وسيله KSOS مي‌توانيد دستگاه‌هاي الکترونيکي کارکنان سازمان خود از جمله لپ‌تاپ‌ها، کامپيوترهاي دسکتاپ، فايل سرورها و گوشي‌هاي هوشمند و تبلت‌هاي اندرويدي را از راه دور مديريت کنيد. با راهکار برتر کسپرسکي دغدغه امنيت را نداشته باشيد و با خيالي آسوده به توسعه کسب و کار خود مشغول شويد.

* محافظت از سيستم‌هاي PC، فايل سرورها و سيستم‌هاي مک برابر بدافزارها
* محافظت از کسب و کار شما برابر حملات فيشينگ و تهديدات اينترنتي
* محافظت از تبلت‌ها و گوشي‌هاي اندرويدي – شامل فناوري ضد سرقت
* امنيت دوچندان هنگام انجام عمليات بانکي آنلاين با بهره‌گيري از فناوري Safe Money (براي PC و مک)
* جلوگيري از درز داده‌هاي حساس از جمله اطلاعات مشتريان
* سهولت در مديريت سيستم‌ها – دسترسي راه دور به کارکنان يا مشاوران خود

 

مزایای استفاده از Kaspersky Total Security for Business:

Kaspersky Total

برنامه TOTAL Security for Business کسپرسکی برای مشاغلی مناسب است که در شبکه و یا تک‌تک نودهای خود، نیازمند فناوری‌های حفاظتی پیشرفته می‌باشند چراکه این برنامه فراگیرترین راهکارهای امنیتی را در اختیار این شرکت‌ها قرار خواهد داد. این برنامه علاوه بر قابلیت‌های ضدبدافزاری برای ایستگاه‌های کاری، فایل سرورها و ابزارهای سیار از فناوری‌های رمزنگاری کاملا تخصصی، کنترل‌گرهای منعطف و ابزارهای مدیریت سیستم‌های ارتقاء کارایی بهره می‌برد و حفاظت لازم را برای میل سرورها، مجموع سرورها و ترافیک عبوری از درگاه‌های اینترنتی فراهم می‌کند.

•    راهکار نهایی مدیریت سیستم‌ها و امنیت
•    ضدبدافزار، کنترل‌گرها، رمزنگاری و امنیت سیار
•    مدیریت پچ و اسکن خودکار آسیب‌پذیری‌ها
•    کارکرد مدیریت سیستم‌های ارتقاء کارامدی
•    امنیت ایمیل، درگاه‌های اینترنتی و همکاری

امنیت برای فایل سرورها

استفاده از فضای ذخیره‌سازی مشترک مزایای بسیاری دارد، با این همه وجود تنها یک فایل آلوده می‌تواند منجر به گسترش بدافزار در داخل شبکه شرکت شود. توتال سكیوریتی کسپرسکی حفاظت ضدبدافزاری را برای فایل سرورها به وجود می‌آورد تا بی‌آنکه نگران تضعیف شدن امنیت باشید با خیالی آسوده از مزایای حافظه مشترک بهره ببرید.

بهبود امنیت … و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های بخش آی‌تی

روز به روز بر پیچیدگی شبکه‌های آی‌تی افزوده می‌شود و به همین نسبت مدیریت آنها نیز دشوارتر خواهد شد. Kaspersky TOTAL Security for Business دربرگیرنده توانمندی‌های قابل ملاحظه‌ای در مدیریت سیستم‌هاست تا از این طریق حجم بار کاری وارده بر تیم‌های آی‌تی سازمان شما کم شده و در هزینه‌های مدیریت شبکه نیز صرفه‌جویی شود.ابزارهای مدیریت سیستم Kaspersky TOTAL Security قابلیت‌های بسیاری دارند که از آن جمله می‌توان به ثبت خودکار سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود در شبکه سازمان، اسکن آسیب‌پذیری‌ها و مدیریت پچ و همچنین آماده‌سازی سیستم نام برد که همگی به تیم‌های آی‌تی سازمان امکان می‌دهند که با سهولت بیشتری کار دشوار مدیریت محیط‌های پیچیده آی‌تی را به انجام برسانند.

حفاظت از اطلاعات ارزشمند کاری؛ حتی در وسایل مفقود شده

بارها و بارها شاهد آن بوده‌ایم که فقدان یک لپ‌تاپ، ابزار سیار یا ابزارهای ذخیره‌سازی جداشدنی منجر به درز اطلاعات محرمانه داده‌ها حساس شرکت‌ها شده است. مجازات‌های مالی و از دست رفتن اعتبار شرکت‌ها که در نتیجه بروز چنین حوادثی رخ می‌دهند هم می‌تواند اثرات مخربی بر یک شرکت بگذارد. Kaspersky TOTAL Security for Business همراه با فناوری قدرتمند رمزنگاری ارائه شده است و در نتیجه فقدان یک ابزار کم‌تر می تواند منجر به درز اطلاعات شرکت و بروز خسارات ناشی از آن شود.

پیشگیری از حملات هکرها … و ارائه توانمندی‌های کنترلی بیشتر به تیم‌های فناوری اطلاعاتی

فایروال پیشرفته کسپرسکی سطحی دیگری از حفاظت را ایجاد می‌کند (به شکلی کارامد ترافیک ورودی و خروجی یک شبکه را کنترل می‌کند) با این همه، قابلیت‌های کنعطف کنترلی توتال سكیوریتی به شما کمک می‌کند تا استفاده از وب، ابزارهای سیار و برنامه‌های مختلف را به شیوه کارامدتری مدیریت نمایند. با استفاده از قابلیت کنترل برنامه (Application Control)، کنترل ابزار (Device Control)، و کنترل وب(Web Control) این برنامه تیم‌های آی‌تی به راحتی می‌توانند تعیین کنند که کدام برنامه‌ها اجازه اجرا شدن در شبکه سازمان را دارند، کدام ابزارهای مشخص می‌تواند به سیستم‌های شبکه دسترسی داشته باشند و اینکه کارکنان چگونه می‌توانند از اینترنت استفاده نمایند.

حفظ امنیت ابزارهای سیار و کمک به اجرای سیاست استفاده از ابزارهای شخصی در محیط کار

هر روز بر تعداد شرکت‌هایی که به مزایای اجرای طرح استفاده از وسایل شخصی در محیط کار پی می‌برند افزوده می‌شوند. در Kaspersky TOTAL Security for Business مدیریت امنیت وسایل سیار و خود ابزارها درنظر گرفته شده است و به همین دلیل تیم‌های آی‌تی می‌توانند امنیت وسایل سیاری که اجازه دسترسی به سیستم‌ها و داده‌های شرکت را دارند کنترل کرده و تحت نظر بگیرند.

حفاظت از ایمیل‌های شرکت

توتال سكیوریتی کسپرسکی نوعی سازوکار حفاظتی ضد بدافزار و ضد هرزنامه را در مورد سرورهای ایمیلی اجرا می‌کند. این ابزار علاوه بر اسکن کارامد و بهینه ویروس‌ها، عمل فیلترینگ هرزنامه‌ها را نیز به صورت خودکار و کاملا هوشمندانه انجام می‌دهد تا ایمیل‌های هرزنامه‌ای خطرناک و برهم زننده حواس را پاک کرده و از حجم ترافیک عبوری از شبکه شرکت شما بکاهد.

دسترسی ایمن‌تر به اینترنت در محل کار شما

Kaspersky TOTAL Security for Business دربرگیرنده نوعی نرم‌افزار ضدبدافزاری است که از ترافیک عبوری از محبوب‌ترین درگاه‌های اینترنتی مبتنی بر ویندوز یا لینوکس حفاظت می‌کند.این ابزار به صورت خودکار برنامه‌های مخرب را از میان برده و دسترسی ایمن کاربران به اینترنت را تأمین میکند و به شما اطمینان می‌دهد که کارکنان بهره‌وری بیشتری خواهند داشت.

همکاری ایمن برای بهره‌وری بیشتر

Kaspersky TOTAL Security for Business بحفاظت ضدبدافزاری لازم را برای پلتفرم‌های SharePoint نیز فراهم خواهد کرد و علاوه بر نرخ تشخیص بالا، سهولت مدیریت، به صورت منعطف نیز گزارشات لازم را ارائه خواهد کرد. این ابزار دارای توانمندی‌های فیلترینگ محتوی و فایل است که امکان اعمال سیاست‌های همکاری‌های داخلی و پیشگیری از ورود محتوی نامناسب حافظه به سیستم‌های موجود را در شبکه را فراهم خواهد کرد.

ویژگی ها

•    ضدبدافزار برای ایستگاه‌های کاری
•    ضدبدافزار برای سرورهای فایل
•    مدیریت سیستم‌ها
o    مدیریت دارایی‌ها- سخت‌افزار، نرم‌افزار و لایسنس‌ها
o    مدیریت پچ‌ها و آسیب‌پذیری‌ها
o    بهره‌وری از سیستم‌عامل
o    آماده‌سازی برنامه
o    رفع ایرادات و اجرای نرم‌افزار از راه دور
o    کنترل ورود به شبکه
•    رمزنگاری
o    رمزنگاری ایمن
o    رمزنگاری در سطح فایل و دیسک
o    رمزنگاری کاملا هماهنگ با دیگر فناوری‌های حفاظتی کسپرسکی
o    رمزنگاری بر حسب تجربیات موفق
o    کنترل دسترسی‌های برنامه‌ها (به داده های رمز نگاری شده)
o    اشتراک‌گذاری داده‌های رمزنگاری شده در خارج از شبکه
o    بازیابی اطلاعات با کلید ذخیره شده
o    بازیابی کلمات عبور گم شده

•    امنیت موبایل
•    مدیریت ابزارهای سیار
•    کنترل‌گرها (برنامه‌ها، ابزارها و وب)

•    امنیت ایمیل‌ها
o    حفاظت از طیف گسترده‌ای از سرورهای ایمیل
o    مدیریت آسان
o    کم شدن بار وارده بر منابع پردازشی
o    پشتیبانی از مجازی سازی

•    امنیت درگاه‌های اینترنتی
o    حفاظت ضدبدافزاری خودکار
o    حفاظت از ایمیل‌های شرکت
o    عملکرد عالی و سهولت مدیریت
o    کنترل ابزارها
•    امنیت برای مشارکت
o    مشارکت ایمن‌تبا حفاظت ضدبدافزاری مناسب و سهولت مدیریت
o    استفاده بهینه از ظرفیت‌های ذخیره‌سازی و منابع
o    کنترل ارتباطات داخلی
o    بازخوردهای بلادرنگ و گزارشات گسترده
•    کنسول یکپارچه مدیریت

برنامه‌های داخلی

•    Kaspersky Security Center (including Systems Management and MDM)
•    Kaspersky Endpoint Security for Windows
•    Kaspersky Endpoint Security for Linux
•    Kaspersky Endpoint Security for Mac
•    Kaspersky Anti-Virus for Novell NetWare
•    Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server
•    Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition
•    Kaspersky Security for Mobile
•    Kaspersky Security for Linux Mail Server
•    Kaspersky Security for Microsoft Exchange Servers
•    Kaspersky Anti-Virus for Lotus Domino
•    Kaspersky Anti-Virus for Proxy Server
•    Kaspersky Anti-Virus for Microsoft ISA Server and Forefront TMG
•    Kaspersky Security for Microsoft SharePoint Server