بیت دیفندر
از زمان تاسیس در سال ۲۰۰۱ ، بیت دیفندر با یک رشد همه جانبه توانسته است خود را منطبق با جدید ترین استاندارد ها برای جلوگیری از تهدیدات آماده سازی و تجهیز نماید. بیت دیفندر از سریعترین و تاثیرگذارترین نرم افزارهای امنیتی مورد تائید در سطح جهان می باشد. در حال حاضر  این کمپانی  از دهها میلیون کاربر در سراسر جهان، چه در حوزه خانگی و چه در حوزه سازمانی، محافظت می کند و به آنها در تجربه مجازی خود این اطمینان را می دهد داده های آنها از هرگونه دست اندازی در امان خواهد بود. راهکارهای بیت دیفندر در تمام دنیا با کمک شبکه ای از نمایندگان در بیش از یکصد کشور دنیا، پخش و پشتیبانی می شوند.بیت دیفندر همواره محصولی ارائه داده است  که برای مدیریت  راهکارهای امنیتی سازمانی با دقت و تمرکز بیشتری وضعیت شبکه را مانیتور می کند و علاوه بر آن همزمان دستورات مدیریت حفاظت از داده ها را نیز پیاده سازی می کند .
راهکارهای جدید امنیتی حوزه های سازمانی، نیازمند این هستند که با رویکردی متفاوت از مبانی ابتدائی شناسائی ویروس و جلوگیری از عملکرد آن، برای به وجودآوردن راهکارهای توانمند در جهت پیاده سازی کنترلها و مدیریت سیستمهای امنیتی در سطح وسیعی از کاربران و سرورها، با عملکردی قابل قبول با حداقل استفاده از منابع سیستمی فراهم نمایند.

سازمانها و شرکتها می توانند از سیستمهای خود در مقابل حملات با بکاربردن توانائی بیت دیفندر در شناسائی و جلوگیری از عملکرد ویروسهای شناخته شده و نیز تهدیدات کاملا جدید، محافظت نمایند، و نیز می توانند مطلوبیت لازم را با اعمال سیاستهای امنیتی و امکان مدیریت این سیاستها با حداقل منابع سیستمی، را در اختیارداشته باشند.
پاسخگوی چالش‌های امنیتی امروز

با رشد یک شرکت، افزوده‌شدن کارمندان، سیستم‌ها و برنامه‌های کاربردی برای تکمیل کادر مؤسس، راه‌های حمله‌ی بدافزارها برای نفوذ به شبکه‌ی شرکت افزایش می‌یابد.
برای حفظ کنترل و نظارت روی وضعیت کلی امنیتی شرکت، بخش‌های IT باید کنترل‌هایی را لحاظ کنند تا تأثیر ناشی از استفاده‌ی غیر مجاز از برنامه‌های هرز، کد‌های آلوده و منابع اینترنتی مانند برنامه‌های Web 2.0 که سازمان را در معرض خطر قرار می‌دهند، به حداقل برسد.
بسته‌های نرم‌افزاری امنیتی تجاری امروزی باید خیلی فراتر از تنها شناسایی و جلوگیری از فعالیت ویروس‌ها باشند و قابلیت به کارگیری، کنترل و مدیریت سیاستهایی جهت شمار زیادی از نقاط پایانی وسرورها با حداقل تلاش را داشته‌باشند. به طور ایده‌آل، بسته‌های آنتی‌ویروس امروزی باید روی ایستگاه‌های مدیریت‌نشده و سرور‌های جدیدی که روی شبکه ظاهر می‌شوند برنامه‌های حفاظتی نصب کرده، برنامه‌های غیر مجاز را از راه دور شناسایی و حذف کرده و از راه دور تنظیمات سیستم را پیکر‌بندی کنند تا بقای یکپارچگی شبکه حفظ شود.

تأمین امنیت حرفه ی شما با بیت‌دیفندر

 • به منظور نصب، پیکربندی و گزارش از راه دور مشتریان، سرورها و گذرگاه‌های محصولات بیت‌دیفندر که در سراسر شبکه پراکنده‌اند، یک سکوی مدیریتی یکپارچه را به اجرا درآورند.
  •دید وسیعی در شبکه از وقایع مرتبط با بدافزار‌ها را در اختیار مدیران IT قرار بدهند.
  • به بررسی فعالانه‌ی موجودی نرم‌افزاری و سخت افزاری درون شبکه بپردازند.
  • تنظیمات مشتریان و سرور‌ها را از راه دور پیکربندی و مدیریت بنمایند.
  • به منظور شناسایی میزان آلودگی‌ها و روند آنها به گزارش وقایع مرتبط با بدافزار‌ها بپردازند.
  • تاثیر برنامه امنیتی اینترنتی یک سازمان را ارزیابی بنمایند.سرور مدیریت بیت‌دیفندر
  سرور مدیریت بیت‌دیفندر یک کنسول قدرتمند و متمرکز ایجاد می‌کند که شامل محافظت همه‌ی نقاط پایانه‌ای، و راه‌حل‌هایی برای سرور‌ها و گذرگاه‌های حساس است. این سرور امکان نظارت بر وضعیت امنیتی کلی شرکت را با پیکربندی از راه دور نقاط پایانی و اجرای سیاست‌ها از طریق میانجی‌های متمرکز را در هم می‌آمیزد.